O nas

 

Camino Travel to biuro podróży z wieloletnim doświadczeniem mieszczące się we Wrocławiu
przy ul. Dawida 8/2 - obok NFZ, 50-527 Wrocław (do 19.02.2015, stara lokalizacja: ul. Hubska 72c ).

Właściciele i pracownicy biura to osoby posiadające długoletnie doświadczenie w branży turystycznej. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów grupowych: autokarowych i lotniczych, są to wyjazdy na zamówienie m.in dla szkół, zakładów pracy oraz pielgrzymki dla parafii.
Posiadamy własne autokary, którymi realizujemy wyjazdy turystyczne oraz wynajmujemy na zamówienie.

Prowadzimy również sprzedaż agencyjną dzięki czemu w swojej ofercie posiadamy produkty największych touroperatorów, m.in.: Rainbow Tours, Itaka, Grecos, Exim Tours i inne. U nas znajdziesz najlepsze oferty LAST MINUTE oraz kupisz bilety lotnicze, autokarowe i ubezpieczenia turystyczne.

Odwiedzając nasze biuro, zastaniesz miła atmosferę, odpoczniesz pod palmami i zostaniesz obsłużony przez profesjonalistów:

Agnieszka Kulbida - właściciel biura podróży Camino Travel. Pracuje w turystyce od ponad 15 lat. Zajmuje się organizacją wyjazdów grupowych, tworzeniem programów imprez objazdowych. Praktykujący pilot wycieczek. Romanistka z wykształcenia. 

Mirosław Kulbida- właściciel Santiago- firmy transportowej. Kierownik działu transportu. Pracuje w turystyce od ponad 15 lat, zajmuje się organizacją, tworzeniem programów turystycznych oraz sprzedażą ofert. Specjalista ds. turystyki z wykształcenia. 

 

 

 

ZAPRASZAMY! 

Zespół Biura Podróży Camino Travel

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500