Narty 2019

 

NARTY W DOLOMITACH

VAL GARDENA / ALPE SIUSI
SANTA CATERINA I SELLA RONDA

VAL GARDENA to dolina położona w Południowym Tyrolu otoczona Dolomitami. To jedna z najsłynniejszym i atrakcyjnych stacji narciarskich wokół miejscowości Ortisei, Selva, Santa Caterina  słynna przede wszystkim z rozgrywających się tutaj zawodów Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Na narciarzy czekają słoneczne doliny i stoki, a także spadziste ściany skalne. Z wszystkich miejscowości można wyciągami dostać się na słynna Sella Ronda. Z Val Gardeną sąsiaduje kolejny duży ośrodek narciarski – Alpe di Siusi. Ta wysokogórska hala leżąca u stóp góry Sciliar zajmuje ponad 57 km2 i jest największym w Europie górskim płaskowyżem. Tereny narciarskie Alpe Siusi cechuje duże nasłonecznienie, przeważająca liczba tras niebieskich i czerwonych oraz szerokie nartostrady, idealne do jazdy carvingowej.

Hotel Hotel Haus an der Luck***superior  
https://www.hausanderluck.it/en/haus-an-der-luck/welcome.html


Hotel o podwyższonym standardzie to idealne miejsce na wypoczynek w atmosferze wyjątkowej południowo tyrolskiej gościnności, jest także doskonale wyposażony: posiada welness centrum z krytym basenem, masażami wodnymi oraz sauną fińską ( w cenie pobytu, płatne dodatkowo tylko zabiegi prywatne na zamówienie). Znajduje się tutaj także restauracja z której rozpościera się wspaniały widok na szczyty Dolomitów, serwująca wyśmienite dania zarówno kuchni włoskiej jak i typowo regionalne przysmaki oraz bar w którym można zakosztować typowo włoskiego cappuccino i tyrolskiego strudla. Hotel Haus an der Luck*** superior  oddaje do Państwa dyspozycji komfortowe pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe, wyposażone w łazienkę z z prysznicem i suszarką, telewizję satelitarną, sejf oraz telefon i balkon.
Hotel położony 15 km. od najbliższej stacji narciarskiej Val Gardeny- St. Urlich a tu możliwość jazdy na nartach w ramach karnetu Val Gardena + Alep di Siusi lub na rozszerzonym karnecie Val Gardena + Alpe Siusi + Sella Ronda czyli Dolomiti Superski. Dojazd na stoki narciarskie zapewniony autokarem.

 

Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja 3 dania do wyboru z bufetem sałatkowym. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

Karnet narciarski: proponujemy wybór pomiędzy karnetem regionalnych Val Gardena + Alpe di Siusi lub rozszerzenie o dodatkowe regiony Dolomiti Superski (z Sella Ronda)

Cena karnetu VAL GARDENA + ALPE DI SIUSI
osoby dorosłe: 254 €/os., seniorzy ur. przez 30.11.1953: 228 €, dzieci ur. po 30.11.2002: 178 €
Cena karnetu DOLOMITI SUPERSKI
osoby dorosłe: 273 €/os., seniorzy ur. przez 30.11.1953: 246 €, dzieci ur. po 30.11.2002: 191 €

Cena zawiera:
przejazd autokarem (wyjazd o godz. 20.00 Wzgórze Andersa od ul. Ślężnej w dniu 15.03.2019, powrót w dniu 24.03), zakwaterowanie 7 noclegów w hotelu, 7 śniadań i 7 obiadokolacji, korzystanie z centrum wellness w hotelu, opieka pilota, ubezpieczenie turystyczne oraz narciarskie, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:
- dla chętnych dopłata do pokoju 1-os: 105 €
- opłata za taksę klimatyczną płatna w hotelu: 10,5 €/os powyżej 12 roku życia

TERMIN: 15.03 – 24.03.2019                     CENA: 2190 zł.