PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

 

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

Dzień 1: Spotkanie uczestników godz. 08.00, następnie wyjazd na lotnisko w Krakowie, odprawa bagażowo - biletowa, wylot do Tel - Avivu godz. 15.10, przylot na miejsce godz. 19.50, transfer do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, przejazd do Betlejem, nawiedzenie Bazyliki Narodzenia Pańskiego, Groty Mlecznej, przejazd na Pole Pasterzy. Następnie przejazd do Cezarei Nadmorskiej, wizyta w kościele Stella Maris skrywającym Grotę Eliasza. Przejazd do Nazaretu w Galilei, wizyta w Kościele Zwiastowania NMP. Przejazd do Kany Galilejskiej gdzie Jezus dokonał pierwszego cudu. Przejazd na Górę Tabor. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, przejazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, kościół Rozmnożenia Chleba – gdzie Jezus nakarmił 5000 ludzi. Msza św. w Kafarnaum (miasto św. Piotra), przejazd nad Jez. Galilejskie rejs Łodzią Piotrową po jeziorze, odpoczynek, opcjonalnie lunch: Ryba św. Piotra. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4: Śniadanie, przejazd Doliną Jordanu, po drodze pustynia Judzka, Jerycho - sykomora Zacheusza, widok na Górę Kuszenia, przejazd nad Morze Martwe – czas wolny na kąpiel w morzu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5: Śniadanie, Wejście do Starego miasta Jerozolimy od strony Bramy św. Szczepana, zwiedzanie Kościoła św. Anny oraz Sadzawki Betesda, Meczet Al.-Aqsa (opcja- o ile będzie dostępny) Kopuła Skały, Ecce Homo oraz więzienie Chrystusa. Idąc drogą krzyżową w kierunku Bazyliki Grobu Pańskiego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6: Śniadanie, Zwiedzanie: Góra Oliwna, kościół Ojcze Nasz i Wniebowstąpienia oraz Dominus Flevit, Getsemani (ogród oliwny), następnie Kościół Zaparcia się św. Piotra, Kościół z Grobem NMP. Przejazd na wzgórze Syjon i zwiedzanie kościoła Zaśnięcia NMP. Pokój Ostatniej Wieczerzy- Wieczernik oraz Grobu Króla Dawida. Przejście pod ścianę płaczu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7: Śniadanie, Przejazd do Betanii - nawiedzenie domu Marii, Marty i Łazarza. Menora, parlament izraelski, przejazd do Ain Karim (nawiedzenie św. Elżbiety), zwiedzanie kościoła Narodzenia św. Jana Chrzciciela, transfer do YAD VASHEM. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8: Śniadanie, realizacja programu, w godzinach w popołudniowych przejazd na lotnisko w Tel Aviv, wylot godz. 20.40, w Krakowie godz. 23.35, transfer autokarowy do Wrocławia.

 

Cena zawiera:

 

 • Przelot do Tel Avivu

 • 7 noclegów w hotelach, pokoje 2 i 3- osobowe.

 • śniadania, obiadokolacje,

 • Transfery autokarem: lotnisko – hotel – lotnisko

 • Realizacja programu autokarem klimatyzowanym,

 • Opieka pilota - przewodnika

 • Ubezpieczenie NNW, KL + bagaż,

 • Bilety wstępów wg programu

 • Transfer autokarem Wrocław- lotnisko Kraków - Wrocław

 

Cena nie zawiera:

 • Obowiązkowo – opłaty napiwków na miejscu 50 USD/os.

 • Napojów do obiadokolacji.

 

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Cena:1500 PLN+ 590 USD 

Termin:08.02 – 15.02.2020 

 

Biuro Podróży CAMINO TRAVEL

ul. Dawida 8/2, Wrocław 50-527

Tel/Fax 71 79 48 994

Tel 71 79 78 622